KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Träsnitt 5428260
nr 542 8260
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad Svenolov Ehrén, provtryck, oramad
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 september 2008
kl 17:13:42
18/9 17:27:13
150 kr
22/9 12:11:28
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén